Kabelová síť úseku MO a OP dokončena

Chtěl bych za svou osobu oznámit, že hledání a mapování pevnostní kabelové sítě úseku MO a OP je z mé strany kompletně dokončeno. Je to zhruba 10 let, když jsem s tímto začal, jelikož to byla jedná z mála věcí, která nebyla až tak známa a stála za pokus.

Poděkování patří několika lidem, bez níž bych se to asi nikdy nepodařilo. Na hledání se hlavně podíleli:  Mirek Urban, Michal Varyš s rodinou, Pavel Holzknecht, Martin Říha a řada dalších.

Co se bude dít dále? Chybí nám Kralicko (asi 20 KO), Bratislava a Komárno. V těchto místech hledání samozřejmě pokračuje, pro mě je to dosti z ruky, ale občas se tam objevím. Primárně působím na MO/OP. V úseku MO a OP se možná fyzicky něco ještě objeví, jelikož 2 kabelovky jsou patrně zasypané a jedná je nepřístupná na soukromém pozemku. Víme, kde jsou cca na 1 metr, ale je to na dlouhou trať.

Co se týče webu, je v plánu řada věcí ohledně kabelovek a jiných málo známých věcí, převážně v okolí Ostravy. Přes léto je aktualizace z mé strany trochu volnější, naplno pojedeme od září, samozřejmě dle času a chuti.

error: Obsah je chráněn proti kopírování :-)